• Dell EMC İş Ortağı Programları

   Dell EMC sayesinde değerli İş Ortaklarımız sektördeki en kapsamlı portföyün yanı sıra gerçekten olağanüstü ve birinci sınıf iş ortağı programlarına erişebilir.

   • Neden Dell EMC? Müşterilerin Olağanüstü Dönüşümler Gerçekleştirmesine Yardımcı Olun

    Dell EMC Partner Program ve bu programın geleceğe yatırım yapmaları için iş ortaklarımızı nasıl desteklediği hakkında daha fazla bilgi edinin. Uçtan çekirdeğe ve buluta kadar müşterilerin olağanüstü olanı gerçekleştirmesine yardımcı olmaya odaklandık.
   Değerli bir Dell EMC İş Ortağı olarak sektördeki en kapsamlı portföyün yanı sıra Basit, Öngörülebilir, Kârlı bir deneyim sunan, gerçekten olağanüstü ve birinci sınıf iş ortağı programlarına erişebilirsiniz. Dell EMC İş Ortağı Programı’nda karşınıza çıkan fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olan araç ve kaynaklara erişin.

   Dell EMC Bulut Hizmeti Tedarikçisi ve Stratejik Yüklenici programı, müşterinizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere Dell EMC altyapısı üzerinde bulut çözümlerinizi oluşturmanıza olanak sağlayarak Dell EMC destekli çözümler sunmanız için tasarlanmıştır. Program, sunduğunuz hizmet teklifi portföyünü farklılaştırmanıza ve genişletmenize yardımcı olmanın yanı sıra yeni gelir akışları oluşturarak, hizmet süresini kısaltarak ve pazarlama ve satış kaynaklarınızı artırarak rekabette avantaj elde etmenizi sağlar.

   İş Ortağı Programı’nın CSP ve Müşteri Açısından Değeri

   Dell EMC’nin Servis Tedarikçisi ve Stratejik Yüklenici programında bir İş Ortağı olarak yer aldığınızda Hizmet Olarak Çözümler konusunda öncü hale gelirsiniz. Bu program, Dell EMC altyapısı üzerinde oluşturduğunuz çözümler için talep oluşturmanıza yardımcı olacak eğitim, pazarlama ve satış kaynaklarına ek olarak sağladığı diğer avantajlarla şirketinizi destekler ve şirketinizi, müşterilerinizin bulut ve tesis dışı iş yükü sorunlarını çözebilecek şekilde konumlandırır.

   Dell EMC Bulut Hizmeti Tedarikçisi ve Stratejik Yüklenici Programı hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki kaynaklara göz atın:

   Dell EMC Sistem Entegratörü İş Ortağı Programı, müşterilerinize güçlü çözümler sunmak için türünün en iyi örneği olan hizmetlerinizi, Dell EMC’nin öncü teknolojisi ve şirketler birliği sayesinde kavrama ve uzmanlıkla bir araya getirir. Size sunduğumuz danışmanlık metodolojilerimiz, kaynaklarımız ve araçlarımız sayesinde artık müşterileriniz için daha fazla değer yaratabilirsiniz. Dell EMC Sistem Entegratörü İş Ortağı Programı, pazardaki liderliğinizi daha ileri düzeye taşımanız için ihtiyaç duyduğunuz esnekliği, iş yapma kolaylığını ve zengin avantajları sağlar.

   Her OEM müşterisi, pazara açılma ile ilgili farklı gereksinimleri nedeniyle benzersizdir. Dell OEM İş Ortağı Programı, OEM’lere daha iyi hizmet sunabilmek için geliştirilmiştir. Dell OEM İş Ortakları, OEM müşterilerinin ürünlerini pazara etkili bir şekilde sürmesine yardımcı olmak üzere ayrılmış kaynaklarına ve becerilerine göre özenle seçilir. İş Ortaklarımız da hizmet verdikleri OEM müşterileri kadar benzersiz olduğundan, Dell OEM İş Ortağı Programı farklı katman düzeylerine sahiptir. OEM İş Ortaklarımız kategorilere ayrıldığından Dell, İş Ortaklarını OEM işlerine göre etkili bir şekilde destekleyebilmekte ve programa sürekli olarak ilgi gösterip büyüyen iş ortaklarını ödüllendirebilmektedir.

   Dell OEM İş Ortağı Programının Avantajları

   Dell OEM İş Ortakları, Dell OEM üretim ve tedarik zinciri ekosisteminin önemli bir parçasıdır. Bizler de tüm iş ortaklıklarında olduğu gibi birlikte daha verimli çalışıyoruz. İş Ortaklarımız, bu sektör lideri programa katılarak OEM işlerini büyütmelerine yardımcı olan araç ve kaynaklara erişebilirler. İşte ortaklarımızın yararlanabileceği avantajlardan bazıları:

   • OEM müşterilerinin ihtiyaçlarına odaklanabilmeleri için iş süreçleri düzenlendi
   • Dell OEM ürün ve hizmetleri hakkında pazardan önce bilgi alın
   • İş yapma kolaylığı. İş Ortaklarımız ve Dell OEM arasında yapılan bir sözleşme sayesinde siparişlerin hızlı ve etkili bir şekilde verilmesi sağlanır.

   İş Ortaklarımızı Dell OEM ekibinin bir parçası olarak gördüğümüz için Dell OEM’in Pazarlama, Satış ve Teknik araçlarına erişmelerine olanak sağlanır; böylece İş Ortaklarımız, OEM müşteri adayları ve müşterileriyle etkili bir şekilde iletişim kurabilir.

   250’den fazla özel Dell OEM kaynağı hakkında bilgi ve deneyim. OEM’leri anlıyoruz ve iş ortaklarıyla kurdukları ilişkilerin ne kadar önemli olabileceğinin farkındayız. Müşterilerinin pazara daha hızlı açılabilmesi için OEM müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri sunmak üzere İş Ortaklarımızla birlikte çalışırız. Dell EMC OEM çözümleri ve IoT Çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

   OEM İş Ortağı Programı ile ilgili sorularınızı veya isteklerinizi şu e-posta adresine gönderebilirsiniz:

   OEM_Partner_Program@Dell.com