• Dell Technologies İş Ortağı Olun

   Dell Technologies Partner Program’a katıldığınızda birlikte ve her gün tüm dünyadaki kuruluşlar için dijital, BT, iş gücü ve güvenlik dönüşümünü hayata geçiren bir iş ortağı ekosistemine katılmış olursunuz. Uçtan çekirdeğe ve buluta kadar sektörün en sağlam portföyünü destekleyen Dell Technologies Partner Program, Sade. Öngörülebilir. Kârlı. olacak şekilde tasarlanmıştır.

   

  Başvuruyu doldurmaya başlamadan önce lütfen tarayıcıdaki tüm Geçmişinizin temizlendiğinden ve seçilen tarayıcınızda her iki dilin de İngilizce (ABD) olarak ayarlandığından emin olun. Bu, sorunsuz bir deneyim sağlayacaktır.

  Katılım başvurusu için buraya tıklayın

  • Programımız çok sayıda avantaj sunuyor

  • Kârlı finansal teşvikler, pazarlama fonları ve teşvik indirimleri.

  • Birinci sınıf çözümlere, satış araçlarına ve talep oluşturma programlarına erişim.

  • Satış, teknik ve pazarlama becerilerinizi geliştirmek için kapsamlı bir eğitim programı.


   • Dell Technologies Partner Program’a katılmak için nasıl başvuruda bulunursunuz?


   • 1

    Öncelikle, iş ihtiyaçlarınıza ve yeteneklerinize göre uygun İş Ortağı Programı Kılavuzu’nu inceleyin.


   • İş Ortağı Programı Kılavuzu

    Çözüm Tedarikçisi

    Benzersiz hizmetlerini ve teknik yeteneklerini ekleyerek ürünleri ve hizmetleri pazara satan BT uzmanları.

   • İş Ortağı Programı Kılavuzu

    Bulut Hizmeti Tedarikçisi

    Şirket dışı çözümlerden yararlanmak isteyen son kullanıcı müşteriler için Dell Technologies destekli hizmetler sunmak amacıyla veri merkezlerinizde bulut hizmetleri platformu oluşturmak üzere Dell Technologies donanım ve yazılımlarını kullanma yetkisi olan şirketler.

   • İş Ortağı Programı Kılavuzu

    OEM İş Ortağı

    Orijinal Ekipman Üreticisi müşterilerine teknoloji çözümleri sunmaları amacıyla bilgi yönetimi ve koruması, veri güvenliği ve diğer BT çözümlerini tasarımlarına yerleştirmeleri, eklemeleri veya entegre etmeleri için OEM'lere kapsamlı bir program sunan iş ortakları için.


   • 2

    Sonra, iş ortağı başvuru formunu doldurun. Başvurunuz, ekiplerimiz tarafından incelenecektir. Başvurunuzda, onay için bir sponsor dağıtıcı ismi vermenizi rica edebiliriz. Bir sponsor dağıtıcı seçerken, yüksek mükemmellik standartlarımızın korunacağı konusunda güvence verebilmesi ve Dell Technologies Partner Program’a uyumluluğunuzu onaylayabilmesi için bu dağıtıcıyla süregelen bir iş ilişkiniz olduğundan emin olun. Başvurunuz, ismi verilen sponsor dağıtıcıya iletilebilir. Bu dağıtıcı tarafından onay verilmezse ne yazık ki başvurunuzu işleme alamayız. Üyeliğiniz onaylanırsa veya reddedilirse size bir bildirim gönderilir.

     

    Başvuruyu doldurmaya başlamadan önce lütfen tarayıcıdaki tüm Geçmişinizin temizlendiğinden ve seçilen tarayıcınızda her iki dilin de İngilizce (ABD) olarak ayarlandığından emin olun. Bu, sorunsuz bir deneyim sağlayacaktır.

   • 3

    Başvuru işlemleriniz tamamlandıktan sonra, size oturum açma kimlik bilgileri verilecek ve Dell Technologies İş Ortağı Portalı’na erişim izni almış olacaksınız.

   • Önemli notlar

      Lütfen kayıt için şirket etki alanınıza ait e-posta adresinizi kullanın. Kurumsal olmayan etki alanları üzerinden yapılan kayıtlar (örneğin Gmail/Hotmail/Yahoo gibi) reddedilebilir.
      Başvurmadan önce lütfen aktif bir web siteniz olduğundan ve iş yaptığınız ülkelerde kayıtlı olduğunuzdan emin olun.
      Kaydolarak, Dell Technologies Programı’yla ilişkiniz hakkında bilgi (e-posta, telefon ve posta ile) almayı kabul etmiş olursunuz.