• Kurumsal İş Ortağı Olun

   Dell EMC Partner Program’a katıldığınızda Dell EMC ile birlikte çalışmanın işletmeniz için kolay ve akıllıca bir hamle olduğunu göreceksiniz. Dell EMC işinizin büyümesine yardımcı olacak değerli araçlar ve kaynaklar sunar. Sadelik, Öngörülebilirlik ve Kârlılık, Dell EMC Partner Program’ın temel taşlarıdır ve dünya standartlarında bir İş Ortağı Programı sunmak için yaptığımız her şeye yön verirler. Dell EMC Partner Program’a katılmak isterseniz başvuru formunu doldurmanız gerekir. Başvurunuzda, onay için bir sponsor dağıtıcı ismi vermenizi rica edebiliriz. Bir sponsor dağıtıcı seçerken, yüksek mükemmellik standartlarımızın korunacağı konusunda güvence verebilmesi ve Dell EMC Partner Program’a uyumluluğunuzu onaylayabilmesi için, bu dağıtıcıyla süregelen bir iş ilişkiniz olduğundan emin olun. Başvurunuz, ismi verilen sponsor dağıtıcıya iletilebilir. Bu dağıtıcı tarafından onay verilmezse ne yazık ki başvurunuzu işleme alamayız. Üyeliğiniz onaylanırsa veya reddedilirse size bir bildirim gönderilir.

   Aşağıdaki adımlar tamamlanmalıdır:

    

   1. Programın ayrıntılarıyla ilgili kapsamlı bir genel bakış için lütfen program kılavuzunu gözden geçirin ve başvurunuz için doğru programı seçin:
   • Çözüm Tedarikçisi: Genel pazara ürün ve hizmet satan BT uzmanları tarafından seçilmelidir.
   • Dağıtıcı: Dell EMC Dağıtım programına yalnızca davetiye ile katılabilirsiniz. Dell EMC dağıtıcıları, Dell EMC ürününü çözüm tedarikçisi topluluğumuza satmaktadır. Çoğu dağıtıcı, tedarikçinin veya üreticinin tanıtım çalışmalarına güçlü bir iş gücü ve para desteği sağlar. Buna ek olarak, müşterilerine bir dizi hizmet (örneğin ürün bilgileri, tahminler, teknik destek, satış sonrası hizmetler, kredi) sunarlar. Bir dağıtıcı olarak kayıt olursanız, lütfen ilk durumunuz olarak Çözüm Tedarikçisi’ni seçin.
   • OEM İş Ortağı: Orijinal Ekipman Üreticisi (OEM) müşterilerine teknoloji çözümleri sunmaları amacıyla bilgi yönetimi ve koruması, veri güvenliği ve diğer BT çözümlerini tasarımlarına yerleştirmeleri, eklemeleri veya entegre etmeleri için OEM'lere kapsamlı bir program sunan iş ortakları için.
   • Sistem Entegratörleri (SI): Şu anda başvuru alınmamaktadır. Bu; danışmanlık, tasarım, test, kurulum ve bakım da dahil olmak üzere, bir çözüm satışının parçası olarak ürünlere, hizmetlere ve desteğe etki etmek veya bunları birlikte satmak için kullanılan bir programdır.
   • Bulut Hizmeti Tedarikçisi: Şirket dışı çözümler kullanmak isteyen son kullanıcı müşterilere Dell EMC destekli hizmet teklifleri sunmak amacıyla veri merkezlerinizde bir bulut hizmetleri platformu oluşturmak için Dell EMC donanım ve yazılımları satın alıp bunların mülkiyetini edindiyseniz bu seçeneği belirleyin.
   • Teknoloji İş Ortağı (Bağımsız Yazılım Tedarikçisi): Bir veya daha fazla bilgisayar donanımı veya işletim sistemi platformu üzerinde çalışan yazılım ürünleri üreten ve satan bir ISV (bağımsız yazılım tedarikçisi) iseniz, bu seçeneği tercih edin.

   2. Formu doldurun.
   3. Başvurunuz şirket içi ekiplerimiz tarafından incelenecektir.
       Başvuru işlemleriniz tamamlandıktan sonra, size oturum açma kimlik bilgileriyle birlikte Dell EMC İş Ortağı Portalına erişim izni verilecek.

   Bazı durumlarda, Dell EMC Partner Program uyumluluk gereksinimlerini karşılamak için daha fazla bilgi gerekli olabilir. Bu durumda başka düzenlemeler yapmak için sizinle iletişime geçeceğiz.

   Önemli Not

    

   • Lütfen kayıt için şirket etki alanınıza ait e-posta adresinizi kullanın. Kurumsal olmayan etki alanları üzerinden yapılan kayıtlar (örneğin Gmail/Hotmail/Yahoo gibi) reddedilebilir.
   • Başvurmadan önce lütfen aktif bir web siteniz olduğundan ve iş yaptığınız ülkelerde kayıtlı olduğunuzdan emin olun.
   • Kaydolarak, Dell EMC Programı ilişkinizle ilgili bilgi (e-posta, telefon ve posta ile) almayı kabul etmiş olursunuz.

   Buradan kaydınızla ilgili yardım isteyebilirsiniz.

   Lütfen başvuru formunu doldurun ve bizimle geçirdiğiniz ilk günden itibaren Dell EMC Partner Program avantajlarınızın keyfini çıkarmaya başlayın.