• Programy dla partnerów firmy Dell EMC

   Partnerzy firmy Dell EMC mają dostęp do najbardziej kompleksowego portfolio w branży oraz naprawdę niezwykłych, światowej klasy programów dla partnerów.

   • Dlaczego Dell EMC? Pomóż klientom przeprowadzić nadzwyczajne transformacje

    Zobacz więcej informacji o programie Dell EMC Partner Program i dowiedz się, jak pomaga naszym partnerom inwestować w przyszłość. Od elementów brzegowych przez podstawowe aż po chmurowe — naszym celem jest pomóc klientom osiągać nadzwyczajne cele.
   Jako ceniony partner firmy Dell EMC masz dostęp do najbardziej kompleksowego portfolio w branży oraz naprawdę niezwykłego, światowej klasy programu dla partnerów — programu, który jest prosty, przewidywalny, rentowny. Uzyskaj dostęp do narzędzi i zasobów, które maksymalnie zwiększą Twoje możliwości w programie Dell EMC Partner Program.

   Program firmy Dell EMC dla dostawców usług w chmurze i strategicznych outsourcerów został opracowany, aby umożliwić partnerom tworzenie rozwiązań w chmurze w oparciu o infrastrukturę firmy Dell EMC. Dzięki temu mogą oni dostarczać rozwiązania oparte na technologii firmy Dell EMC dopasowane do potrzeb swoich klientów. Program ma na celu pomóc zróżnicować i poszerzyć ofertę usług partnerów oraz zwiększyć ich przewagę konkurencyjną dzięki tworzeniu nowych źródeł przychodów, skracaniu czasu realizacji usług oraz poszerzaniu zasobów wspierających marketing i sprzedaż.

   Program dla partnerów — wartość dla dostawców usług w chmurze i klientów

   Jako partner w programie firmy Dell EMC dla dostawców usług i strategicznych outsourcerów znajdujesz się w czołówce dostawców rozwiązań jako usług. Uczestnicząc w programie, Twoja firma otrzymuje dostęp do zasobów szkoleniowych, marketingowych i sprzedażowych oraz innych korzyści, które pomagają generować popyt na rozwiązania tworzone w oparciu o infrastrukturę firmy Dell EMC i pozwalają spełniać wymagania klientów związane z obciążeniami chmurowymi i zewnętrznymi.

   Skorzystaj z poniższych zasobów, aby dowiedzieć się więcej na temat programu firmy Dell EMC dla dostawców usług w chmurze i strategicznych outsourcerów:

   Program dla partnerów firmy Dell EMC — integratorów systemów łączy najlepsze w swojej kategorii usługi, wiedzę i doświadczenie z siłą wiodących technologii firmy Dell EMC oraz federacji firm, aby wspólnie dostarczać solidne rozwiązania klientom. Korzystając z naszych metod konsultacji, zasobów i narzędzi, możesz tworzyć jeszcze większą wartość dla swoich klientów. Program dla partnerów firmy Dell EMC — integratorów systemów zapewnia elastyczność, łatwość prowadzenia działalności oraz szeroki zakres korzyści, jakich potrzebujesz, by jeszcze bardziej zwiększyć swoją przewagę na rynku.

   Każdy klient OEM jest wyjątkowy i ma inne wymagania związane z wprowadzaniem produktów na rynek. Program dla partnerów OEM firmy Dell został opracowany w celu lepszego zaspokojenia potrzeb producentów oryginalnego wyposażenia. Partnerzy OEM firmy Dell są starannie wybierani na podstawie posiadanych zasobów i umiejętności służących skutecznemu wprowadzaniu na rynek produktów klientów OEM. Nasi partnerzy są tak samo wyjątkowi, jak obsługiwani przez nich klienci OEM, dlatego program dla partnerów OEM firmy Dell ma różne poziomy. Podział partnerów OEM na kategorie umożliwia firmie Dell skuteczne wspieranie partnerów w zależności od rodzaju ich działalności OEM, a także nagradzanie tych, którzy nieprzerwanie wykazują zainteresowanie programem i rozwijają się.

   Korzyści z programu dla partnerów OEM firmy Dell

   Partnerzy OEM firmy Dell są kluczowym elementem ekosystemu produkcji i łańcucha dostaw rozwiązań Dell OEM — i jak w przypadku każdego partnerstwa, razem możemy osiągnąć więcej. Uczestnicząc w najlepszym programie w tej branży, nasi partnerzy mają dostęp do narzędzi i zasobów, jakich potrzebują, by rozwijać działalność w zakresie rozwiązań OEM. Oto niektóre z korzyści:

   • Uproszczone procesy biznesowe pozwalające skupić się na potrzebach klientów OEM
   • Dostęp do informacji o produktach i usługach Dell OEM zanim pojawią się one na rynku
   • Prostota prowadzenia działalności Jedna umowa między naszymi partnerami a działem Dell OEM umożliwia szybkie i efektywne składanie zamówień.

   Traktujemy naszych partnerów jako przedłużenie zespołu Dell OEM, dlatego dajemy im dostęp do narzędzi Dell OEM z zakresu marketingu, sprzedaży i pomocy technicznej. Dzięki temu mogą skutecznie komunikować się z potencjalnymi i obecnymi klientami OEM.

   Wiedza i doświadczenie zawarte w ponad 250 specjalnie opracowanych zasobach działu Dell OEM. Rozumiemy producentów OEM oraz to, jak ważne mogą być ich relacje partnerskie. Współpracujemy ściśle z naszymi partnerami, aby tworzyć produkty i usługi, jakich potrzebują ich klienci OEM w celu szybszego wejścia na rynek. Dowiedz się więcej na temat rozwiązań firmy Dell EMC z zakresu OEM oraz Internetu rzeczy.

   Pytania i wnioski związane z programem dla partnerów OEM można przesyłać na adres:

   OEM_Partner_Program@Dell.com