• התוכניות לשותפים עסקיים של Dell EMC

   השותפים העסקיים המוערכים של Dell EMC מקבלים גישה להיצע המוצרים המקיף ביותר הקיים בתעשייה ולתוכניות נפלאות, ברמה עולמית לשותפים עסקיים.

   • מדוע לבחור ב-Dell EMC? עזור ללקוחות להשלים מהפכים בלתי רגילים

    קבל מידע נוסף על Dell EMC Partner Program ועל האופן שבו היא תומכת בשותפים העסקיים שלנו כדי להשקיע בעתיד. מהקצה ועד הליבה והענן - המיקוד שלנו הוא לעזור ללקוחות להפוך את הבלתי רגיל למציאות.
   כשותף עסקי מוערך של Dell EMC אתה מקבל גישה להיצע המוצרים המקיף ביותר הקיים בתעשייה ולתוכנית נפלאה, ברמה עולמית לשותפים עסקיים — תוכנית המבוססת על העקרונות Simple, Predictable, Profitable (פשוט, ניתן לחיזוי, רווחי). קבל גישה לכלים ומשאבים שיסייעו לך להפיק את המרב מההזדמנות שמספקת לך התוכנית לשותפים עסקיים של Dell EMC.

   התוכנית של Dell EMC במסלול ספקים של שירותי ענן וספקי מיקור חוץ אסטרטגיים פותחה על מנת לאפשר לך לבנות פתרונות ענן על תשתית של Dell EMC כדי לספק ללקוחות שלך פתרונות המופעלים על ידי Dell EMC שיענו על הצרכים שלהם. מטרת התוכנית היא לסייע לך לבדל ולהרחיב את היצע הצעות השירות שלך וליצור לעצמך יתרון תחרותי על ידי פיתוח אפיקי הכנסה חדשים, קיצור הזמן הנדרש לאספקת השירות והרחבה של משאבי השיווק והמכירות העומדים לרשותך.

   הערך שמציעה התוכנית לשותפים עסקיים עבור ספקים של שירותי ענן ומוצרי לקוח

   כשותף עסקי בתוכנית לספקי שירות וספקי מיקור חוץ אסטרטגיים של Dell EMC, אתה עומד בחזית של תחום ה"פתרונות כשירות". תוכנית זו מספקת הדרכה ומשאבי שיווק ומכירות לתמיכה בעסק ויתרונות נוספים שיסייעו לך לייצר ביקוש לפתרונות שאתה מציע, שנבנו על תשתית של Dell EMC, וממצבת את החברה שלך בעמדה שתאפשר להתמודד עם האתגרים שמציבים עומסי העבודה של הלקוחות בענן ומחוץ לאתר.

   עיין במשאבים שבהמשך כדי לקבל מידע נוסף על התוכנית של Dell EMC לספקים של שירותי ענן וספקי מיקור חוץ אסטרטגיים:

   Dell EMC System Integrator Partner Program כוללת שילוב של שירותים, תובנות ומומחיות ברמה הגבוהה ביותר עם העוצמה הקיימת בטכנולוגיה המובילה ובשותפויות העסקיות של Dell EMC כדי שיחד נוכל לספק ללקוחות שלך פתרונות עוצמתיים. פתיחה של מתודולוגיות הייעוץ, המשאבים והכלים שלנו תאפשר לך לספק ללקוחות שלך הצעת ערך טובה אף יותר כעת. תוכנית השותפים העסקיים במסלול משלבי מערכות של Dell EMC מספקת לך את הגמישות, את האפשרות לנהל עסקים בקלות ואת התגמולים המשמעותיים הנדרשים כדי להמשיך לבסס את מעמדך המוביל בשוק.

   כל לקוח OEM הוא לקוח ייחודי המתאפיין בדרישות שונות בתחום ההשקה. תוכנית השותפים העסקיים במסלול OEM של Dell פותחה כדי לספק מענה טוב יותר לצרכים של לקוחות OEM. שותפים עסקיים במסלול OEM של Dell נבחרים באופן אישי על סמך המשאבים והיכולות שהם מקדישים כדי לסייע ללקוחות OEM להשיק מוצרים ביעילות. השותפים העסקיים שלנו ייחודיים בדיוק כמו לקוחות OEM המשתמשים בשירותיהם, ולכן תוכנית השותפים העסקיים במסלול OEM של Dell מחולקת לרמות שונות. חלוקה של השותפים העסקיים במסלול OEM לקטגוריות מאפשרת ל-Dell לספק להם תמיכה יעילה בהתאם לעסקי OEM שהם מנהלים ולתגמל את אלה מהם המפגינים עניין מתמשך בתוכנית וצמיחה עקבית במסגרתה.

   היתרונות שמציעה התוכנית לשותפים עסקיים במסלול OEM של Dell

   שותפים עסקיים במסלול OEM של Dell הם רכיב מפתח במערכת הייצור ושרשרת האספקה של מוצרי OEM של Dell, וכמו בכל שותפות אחרת, גם כאן שיתוף הפעולה משפר את שני הצדדים. השתתפות בתוכנית זו, המובילה בתעשייה, מספקת לשותפים העסקיים שלנו גישה לכלים ולמשאבים הנדרשים כדי להביא לצמיחת עסקי OEM שלהם. להלן כמה מהיתרונות שהשותפים נהנים מהם:

   • ייעול של התהליכים העסקיים שיאפשר להם להתמקד בצרכים של לקוחות OEM
   • קבלת מידע על מוצרי ושירותי OEM של Dell לפני שהם יוצאים לשוק
   • אפשרות לעשות עסקים בקלות. שותפים עסקיים חותמים על חוזה יחיד שנערך בינם לבין Dell OEM ולאחר מכן הם יכולים לבצע הזמנות במהירות וביעילות.

   אנו מתייחסים לשותפים העסקיים שלנו כחלק מצוות Dell OEM, ולכן אנו מספקים להם גישה לכלי השיווק, המכירות והתמיכה הטכנית של Dell OEM המאפשרים להם לתקשר ביעילות עם לקוחות OEM פוטנציאליים וקיימים.

   הידע והניסיון שנצברו ביותר מ-250 משאבים ייעודיים של Dell OEM. אנחנו מבינים לקוחות OEM ומבינים כמה חשיבות יכולה להיות לקשרים בין שותפים עסקיים. אנו משתפים פעולה עם השותפים העסקיים שלנו כדי לפתח את המוצרים והשירותים שלקוחות OEM שלהם צריכים כדי להשיק מוצרים במהירות רבה יותר. קבל מידע נוסף על פתרונות OEM ופתרונות IoT של Dell EMC.

   ניתן לשלוח שאלות או בקשות הקשורות לתוכנית השותפים העסקיים במסלול OEM לכתובת:

   OEM_Partner_Program@Dell.com