• הצטרפות כשותף עסקי

   כשתצטרף ל-Dell EMC Partner Program, תראה שהעבודה בשיתוף פעולה עם Dell EMC היא מהלך פשוט וחכם עבור העסק שלך. Dell EMC מציעה כלים ומשאבים רבי ערך שיסייעו לעסק שלך לצמוח. פשטות, אפשרות חיזוי ורווחיות הן אבני היסוד של Dell EMC Partner Program והכוח שמניע אותנו לספק תוכנית שותפים עסקיים ברמה עולמית. אם אתה מעוניין להשתתף ב-Dell EMC Partner Program, עליך למלא את טופס הבקשה. בטופס הבקשה, ייתכן שנבקש ממך לציין את שמו של מפיץ נותן חסות, לצורך אישור הבקשה. בעת בחירת מפיץ נותן חסות, ודא שכבר קיימים יחסי עבודה ביניכם, כדי שהמפיץ יוכל להבטיח שאתה עומד בדרישות המצוינות הגבוהות שלנו ולאשר את התאימות שלך ביחס ל-Dell EMC Partner Program. ייתכן שהבקשה שלך תועבר אל המפיץ נותן החסות שצוין. אם הוא לא יאשר את בקשתך, לצערנו לא נוכל להמשיך לטפל בה. תקבל הודעה לגבי אישור או דחייה של בקשתך לחברות בתוכנית.

   שלבים לביצוע:

    

   1. עיין במדריך התוכנית לקבלת סקירה מקיפה של פרטי התוכנית, ובחר בתוכנית המתאימה לבקשה שלך:
   • ספק פתרונות: אפשרות זו מיועדת למומחי IT שעוסקים בשיווק של מוצרים ושירותים לשוק הכללי.
   • מפיץ: תוכנית המפיצים של Dell EMC פתוחה למוזמנים בלבד. מפיצים של Dell EMC משווקים את מוצרי Dell EMC לקהילת ספקי הפתרונות שלנו. רוב המפיצים מספקים כוח אדם חזק ותמיכה כספית לטובת מאמצי קידום המכירות של הספק או היצרן. בנוסף, הם גם מספקים מגוון שירותים (כגון מידע על המוצר, הערכות, תמיכה טכנית, שירותים אחרי המכירה, אשראי) ללקוחות שלהם. אם אתה נרשם כמפיץ, בחר באפשרות 'ספק פתרונות' כסטטוס ההתחלתי שלך.
   • שותף OEM: אפשרות המיועדת לשותפים שמציעים ליצרני ציוד מקורי (OEM) תוכנית מקיפה שמאפשרת הטמעה, הוספה או שילוב של פתרונות לניהול מידע ולהגנה עליו, פתרונות לאבטחת נתונים ופתרונות IT נוספים בעיצוב המוצרים שלהם, זאת כדי לספק פתרונות טכנולוגיים ללקוחות OEM.
   • Systems Integrator (SI)‎: כרגע לא ניתן להגיש בקשות. זוהי תוכנית שנועדה להשפיע או לבצע מכירות משותפות של מוצרים, שירותים ותמיכה כחלק ממכירה של פתרון - כולל ייעוץ, עיצוב, בדיקה, התקנה ותחזוקה.
   • ספק שירותי ענן (CSP): בחר באפשרות זו אם אתה רוכש ושומר על זכויות קניין לחומרה ולתוכנה של Dell EMC, במטרה לבנות פלטפורמת שירותי ענן במרכזי הנתונים שלך כדי לארח מוצרי Dell EMC כשירות, עבור לקוחות משתמשי קצה שמעוניינים להעביר נתונים אל מחוץ לאתר.
   • שותף טכנולוגי (ספק תוכנה עצמאי) בחר באפשרות זו אם אתה ISV (ספק תוכנה עצמאי) שיכול לייצר ולמכור מוצרי תוכנה שפועלים בפלטפורמה אחת או יותר של חומרת מחשב או מערכת הפעלה.

   2. מלא את הטופס.
   3. הבקשה שלך תיבחן על ידי הצוותים הפנימיים שלנו.
       בתום הטיפול בבקשה, תקבל אישורי כניסה וגישה ל-Partner Portal שלך ב-Dell EMC.

   במקרים מסוימים, ייתכן שיידרש מידע נוסף כדי לענות על דרישות התאימות של Dell EMC Partner Program. במקרה זה, ניצור אתך קשר כדי להשלים סידורים נוספים.

   הערה חשובה

    

   • השתמש בכתובת הדוא"ל של דומיין החברה שלך במהלך הרישום. רישומים באמצעות דומיינים שאינם של החברה (כגון Gmail/Hotmail/Yahoo) עלולים להידחות.
   • לפני הגשת הבקשה, ודא שברשותך אתר פעיל ושנרשמת במדינות שבהן אתה מנהל עסקים.
   • הרישום שלך מהווה הסכמה לקבלת מידע (בדוא"ל, בטלפון ובדואר) בנוגע לקשרים שלך עם תוכנית של Dell EMC.

   בקש סיוע ברישום שלך כאן.

   מלא את טופס הבקשה ותתחיל ליהנות מהיתרונות של Dell EMC Partner Program כבר מהיום הראשון שלך אתנו.